UWAGA!

Poprawne wyświetlanie strony wymaga włączonej obsługi JavaScript.
Proszę aktywować uruchamianie skryptów JavaScript w ustawieniach Twojej przeglądarki.

ofertaBaner

Geodezyjna obsługa inwestycji

Geodeta jest pierwszą osobą wkraczającą na teren budowy oraz ostatnią, która z niej schodzi po zakończeniu procesu budowlanego.

Geodezyjna obsługa inwestycji Żadna inwestycja nie może zostać wykonana bez udziału geodety, który odpowiada za właściwe umiejscowienie obiektów w przestrzeni oraz za precyzyjne zrealizowanie projektu. Budowa dużych obiektów, bez względu na charakter i kontrukcję, wymaga zachowania odpowiedniej dokładności, którą gwarantuje udział geodety na poszczególnych etapach przedsięwzięcia. Geodeta wykonuje również pomiary kontrolne w trakcie procesu budowlanego, dzięki czemu można szybko i bez poważnych konsekwencji zidentyfikować oraz wyeliminować błędy.Czym się zajmujemy?

Jesteśmy firmą wykonującą prace związane z geodezyjną obsługą budowy i montażu. Posiadamy doświadczenie w obsłudze zarówno obiektów kubaturowych jak i liniowych. Pracowaliśmy m.in. przy budowach osiedli bloków mieszkalnych, galerii handlowych, hal produkcyjnych, budowach i przebudowach dróg oraz wielu innych obiektach.
W ramach prac związanych z obsługą budowy wykonywaliśmy pomiary objętości mas ziemnych, pomiary odkształceń budowli oraz przemieszczeń ich elementów, pomiary pionowści oraz wysokości elementów. Wykonujemy także nietypowe zlecenia w zależności od zapotrzebowania naszych Klientów.

Powrót

Dane kontaktowe

ul. Kościelna 20
19-200 Grajewo
tel. numer telefonu
e-mail: adres e-mail

Nasi partnerzy


© GEO-plus, 2015